Dentysta w Szczecinie

Opieka dentystyczna w Szczecinie stoi na wysokim poziomie.

Wśród wielu gabinetów stomatologicznych wyróżnić można Gabinety Dentus pod kierownictwem dr Cezarego Turostowskiego.

Dentus to dwa osobne gabinety i kilkunastu stomatologów. Jeden z Gabinetów przyjmuje na NFZ. Każdy z gabinetów posiada nowoczesną diagnostykę w postaci:

  • tomografii komputerowej (gabinet przy ul. Mickiewicza)
  • pantomografii komputerowej (gabinet przy ul. Felczaka)

Dentysta Szczecin

W obu gabinetach lekarze dentyści zajmują się leczeniem próchnicy, z którą zmaga się znaczna część społeczeństwa. Wykonują leczenie kanałowe w znieczuleniu miejscowym. Zajmują się również protetyką i implantologią, umożliwiając odtworzenie brakujących zębów. Dentysta Szczecin przeprowadzający różnego rodzaju dentystyczne zabiegi chirurgiczne, które mogą być wykonane w warunkach panujących w gabinecie stomatologicznym. W ofercie także wybielanie zębów.

Lekarze z Dentusa leczą wady zgryzu i wady szczękowo-twarzowe u dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Zajmują się także profilaktyką, dzięki której można uniknąć chorób jamy ustnej.

Stomatolog Szczecin

Zespół Gabinetów Dentus złożony jest z wykwalifikowanych i doświadczonych stomatologów oraz asystentów, którzy regularnie poszerzają swoją wiedzę, biorąc udział w sympozjach i szkoleniach. Najlepszym dowodem kompetencji naszych dentystów są bardzo dobre opinie dotychczasowych pacjentów oraz tytułu „dentysty roku”, które otrzymało już dwoje stomatologów Dentusa.